TowTec Kabelsæt 7-polet Top-Tronic universal - FORD USA F-250 SUPER DUTY Standard Cab Pickup
TowTec Kabelsæt 7-polet Top-Tronic universal - FORD USA F-250 SUPER DUTY Standard Cab Pickup
- Frikobling nødvendig: Nej
- Parkeringshjælp-frakobling: Nej
- egnet til FORD USA F-250 SUPER DUTY Standard Cab Pickup
- Fremstillingsår 07.17 -
- ca. 90% positive bedømmelser
- Top-kvalitet
- hurtigt leveret
- 1A-rådgivning
Det 7-polede elsæt til din FORD USA F-250 SUPER DUTY Standard Cab Pickup produceres af producenten TowTec. Med dette 7-polet Top-Tronic elsæt vil du på pålidelig måde blive gjort opmærksom på en defekt anhængerblinklygte. Ved din bils integrerede blinklyskontrollampe øges blinkfrekvensen i dette tilfælde.
Vores tip! Hvis din FORD USA F-250 SUPER DUTY Standard Cab Pickup er udstyret med parkeringshjælp, kan du slå den fra med en knap på instrumentbrættet, når du kører med anhænger. Elsættets stikdåse er allerede forkonfektioneret. Det er derfor ikke nødvendigt at tilslutte de enkelte kabler i anhængerstikdåsen.
Her finder du monteringsvejledninger på forskellige sprog, afhængig af produktet supplerende monteringshjælp og ekstra billedmateriale, der gør det endnu lettere for dig at montere/påbygge produktet.
Ford er grundlagt i Detroit af Henry Ford. Ford anses for at være pioner med hensyn til anvendelse af samlebåndsproduktion. Ford er verdens femtestørste automobilproducent efter Toyota, General Motors, Volkswagen og Hyundai. Lincoln, Mercury, Continental, Edsel, Guri og Merkur er bilmærker, der tilhører Ford.
-
Ford (USA) F-250 SUPER DUTY Standard Cab Pickup (F2A, F2B)
-
BilmodelEffektFremstillingsår
-
- Bilmodel
- Ford (USA) F-250 SUPER DUTY Standard Cab Pickup (F2A, F2B) 6.2 Flexfuel
- Effekt
- 287 kW / 390 hk
- Fremstillingsår
- 07.17 -
-
- Bilmodel
- Ford (USA) F-250 SUPER DUTY Standard Cab Pickup (F2A, F2B) 6.2 Flexfuel 4WD
- Effekt
- 287 kW / 390 hk
- Fremstillingsår
- 07.17 -
-
- Bilmodel
- Ford (USA) F-250 SUPER DUTY Standard Cab Pickup (F2A, F2B) 6.7 TDCi
- Effekt
- 354 kW / 481 hk
- Fremstillingsår
- 09.19 -
-
- Bilmodel
- Ford (USA) F-250 SUPER DUTY Standard Cab Pickup (F2A, F2B) 6.7 TDCi 4WD
- Effekt
- 354 kW / 481 hk
- Fremstillingsår
- 09.19 -
-
Sikker og gennemsigtig: GPSR-kompatible producentoplysninger. I overensstemmelse med den nye EU-GPSR-forordning finder du her alle vigtige oplysninger om producenten af dette produkt. Dette inkluderer kontaktoplysninger, som giver dig direkte adgang til producenten, hvis du har spørgsmål eller problemer. Det er vigtigt for os, at du som kunde altid har adgang til alle relevante oplysninger.
- BoldR Group GmbH
- Am Eichberg Flauer 1
- 07338 Leutenberg / OT Munschwitz
- Thuringia
- Germany



