Trail-Tec Kabelsæt 7-polet Brummer universal - KIA MAGENTIS I
Trail-Tec Kabelsæt 7-polet Brummer universal - KIA MAGENTIS I
- Frikobling nødvendig: Nej
- Parkeringshjælp-frakobling: Nej
- egnet til KIA MAGENTIS I
- Fremstillingsår 05.01 - 06.03

- ca. 90% positive bedømmelser
- Top-kvalitet
- hurtigt leveret
- 1A-rådgivning
Fra producenten Trail-Tec kommer dette 7-polede elsæt til din KIA MAGENTIS I. Et akustisk advarselssignal gør dig med dette 7-polet elsæt med brummer opmærksom på en defekt anhængerblinklygte.
Vores tip! Hvis din KIA MAGENTIS I er udstyret med parkeringshjælp, kan du slå den fra med en knap på instrumentbrættet, når du kører med anhænger. Producenten Trail-Tec angiver en monteringstid på time(r) for dette 7-polet elsæt. Takket være vores mangeårige erfaring med montering af elsæt anbefaler vi dog at afsætte 1 time(r) til monteringen.
Her finder du monteringsvejledninger på forskellige sprog, afhængig af produktet supplerende monteringshjælp og ekstra billedmateriale, der gør det endnu lettere for dig at montere/påbygge produktet.
Den sydkoreanske automobilproducent Kia Motors hører i dag til Hyundai Kia Automotive Group. Hyundai-gruppen opkøbte koncernen i 1998 i forbindelse med, at den var insolvent og under administration som følge af den asiatiske finanskrise.
-
Kia MAGENTIS I (GD, MS)
-
BilmodelEffektFremstillingsår
-
- Bilmodel
- Kia MAGENTIS I (GD, MS) 2.0
- Effekt
- 100 kW / 136 hk
- Fremstillingsår
- 05.01 - 09.05
-
- Bilmodel
- Kia MAGENTIS I (GD, MS) 2.5 V6
- Effekt
- 124 kW / 169 hk
- Fremstillingsår
- 05.01 - 09.05
-