GDW anhængertræk fast inkl. ECS elsæt 13polet specifik - SUZUKI CELERIO
GDW anhængertræk fast inkl. ECS elsæt 13polet specifik - SUZUKI CELERIO
- Anhængertrækvariant: med påskruet kuglehoved
- Anhængerlast: 500 kg
- Kugletryk: 45 kg
- Elsætmodel: Top-Tronic
- egnet til SUZUKI CELERIO
- fremstillingsår 03.14 -
- ca. 90% positive bedømmelser
- Top-kvalitet
- hurtigt leveret
- 1A-rådgivning
Komplet sæt med anhængertræk til din SUZUKI CELERIO: Fast med 13-polet elektrisk sæt Dette komplette sæt består af et fast anhængertræk fra GDW samt det nødvendige 13-polede elektriske sæt og forbereder dit køretøj optimalt til alle udfordringer. Anhængertrækket og elektrik, der er udviklet så det passer nøjagtigt til din SUZUKI CELERIO giver dig mulighed for at trække en trailer op til 500 kg. Takket være 45 kg støttelast er det komplette sæt også på bedste vis forberedt til transport af cykler med en af vores cykelholdere.
Køretøjet skal ikke synes efter montering af det komplette sæt. Registrering i papirerne på din SUZUKI CELERIO bortfalder også. Bilproducentens anvisninger i din instruktionsbog skal følges. Det faste anhængertræks kuglehoved kan påvirke parkeringshjælpens sensorer. Hvis kuglehovedet befinder sig inden for registreringsområdet, kan den ved bakning blive registreret som en forhindring. På biler med parkeringshjælp anbefaler vi, at man monterer et aftageligt anhængertræk.
Med dette komplette sæt får du fra den mindste skrue og hen til monteringsvejledningen, alt hvad du skal bruge til at montere et anhængertræk på din SUZUKI CELERIO.
Her finder du monteringsvejledninger på forskellige sprog, afhængig af produktet supplerende monteringshjælp og ekstra billedmateriale, der gør det endnu lettere for dig at montere/påbygge produktet.
Suzuki er berømt for sine motorcykler og eksporterer internationalt flere end alle andre producenter. Porteføljen omfatter dog også påhængsmotorer og personvogne. Bilerne produceres dog kun for andre virksomheder, da egne modeller ikke er en rentabel forretning. Volkswagen er har en lille aktiepost i det traditionsrige firma.
-
Suzuki CELERIO (LF)
-
BilmodelEffektFremstillingsår
-
- Bilmodel
- Suzuki CELERIO (LF) 1.0 (AVK310)
- Effekt
- 50 kW / 68 hk
- Fremstillingsår
- 03.14 -
-
Sikker og gennemsigtig: GPSR-kompatible producentoplysninger. I overensstemmelse med den nye EU-GPSR-forordning finder du her alle vigtige oplysninger om producenten af dette produkt. Dette inkluderer kontaktoplysninger, som giver dig direkte adgang til producenten, hvis du har spørgsmål eller problemer. Det er vigtigt for os, at du som kunde altid har adgang til alle relevante oplysninger.
- ECS Electronics B.V.
- Moerlaken 3
- 4825 AR Breda
- Noord-Brabant
- Netherlands
- GDW nv
- Hoogmolenwegel 23
- 8790 Waregem
- Vlaams Gewest
- Belgium



