Erich Jaeger Kabelsæt 13-polet Top-Tronic specifik - SUZUKI SWACE
Erich Jaeger Kabelsæt 13-polet Top-Tronic specifik - SUZUKI SWACE
- Frikobling nødvendig: Nej
- Parkeringshjælp-frakobling: Nej
- egnet til SUZUKI SWACE
- Fremstillingsår 10.20 -
- ca. 90% positive bedømmelser
- Top-kvalitet
- hurtigt leveret
- 1A-rådgivning
Du søger et specifikt kabelsæt, der passer til din SUZUKI SWACE? Så er dette 13-polet elsæt fra Erich Jaeger det helt rigtige. Gennem den øgede blinkfrekvens i din bil bliver en defekt blinklygte indikeret ved hjælp af det 13-polet Top-Tronic elsæt, der korresponderer med bilens egen blinklyskontrol.
Vores tip! Hvis din SUZUKI SWACE er udstyret med parkeringshjælp, kan du slå den fra med en knap på instrumentbrættet, når du kører med anhænger. Køretøjsspecifikke stikforbindelser af høj kvalitet, tilpassede kabellængder og -farver samt en detaljeret SUZUKI SWACE -monteringsvejledning kendetegner dette elsæt. Du skal ikke bore hul i bilens bagpanel for at montere dette køretøjsspecifikke 13-polet elsæt. I bagenden af din SUZUKI SWACE er der allerede en passende kabelgennemføring, der kan benyttes til det.
Du har mulighed for at eftermontere anhængerstikdåsen til anvendelse af elektriske forbrugere ved anhængerdrift (permanent plus) eller eventuelt til opladning af et anhængerbatteri (ladeledning). Til permanent plus-funktionen er det nødvendigt med udvidelsessættet 107650. Med udvidelsessættet 139243, der fås separat, findes der en kombineret eftermonteringsløsning til permanent plus og ladeledning.
Her finder du monteringsvejledninger på forskellige sprog, afhængig af produktet supplerende monteringshjælp og ekstra billedmateriale, der gør det endnu lettere for dig at montere/påbygge produktet.
Suzuki, som er mere kendt for mærkets motorcykler, producerer også personbiler og påhængsmotorer. For motorcyklernes vedkommende er Suzuki den største eksportør på verdensplan. En betragtelig andel af Suzukis produktion er fremstilling af personbiler for andre producenter, da det er mere rentabelt end at udvikle egne modeller, SUZUKI har en lille aktiepost i Suzuki.
-
Suzuki SWACE (AMZ_)
-
BilmodelEffektFremstillingsår
-
- Bilmodel
- Suzuki SWACE (AMZ_) 1.8 Hybrid
- Effekt
- 75 kW / 102 hk
- Fremstillingsår
- 10.20 -
-
- Bilmodel
- Suzuki SWACE (AMZ_) 1.8 Hybrid
- Effekt
- 90 kW / 122 hk
- Fremstillingsår
- 10.20 -
-
- Bilmodel
- Suzuki SWACE (AMZ_) 1.8 Hybrid
- Effekt
- 103 kW / 140 hk
- Fremstillingsår
- 03.23 -
-
Sikker og gennemsigtig: GPSR-kompatible producentoplysninger. I overensstemmelse med den nye EU-GPSR-forordning finder du her alle vigtige oplysninger om producenten af dette produkt. Dette inkluderer kontaktoplysninger, som giver dig direkte adgang til producenten, hvis du har spørgsmål eller problemer. Det er vigtigt for os, at du som kunde altid har adgang til alle relevante oplysninger.
- Erich Jaeger GmbH + Co. KG
- Strassheimer Str. 10
- 61169 Friedberg
- Hessen
- Germany



