AUTO-HAK anhængertræk fast inkl. TowTec elsæt 13polet universal - DAEWOO REZZO
AUTO-HAK anhængertræk fast inkl. TowTec elsæt 13polet universal - DAEWOO REZZO
- Anhængertrækvariant: med påskruet kuglehoved
- Anhængerlast: 1500 kg
- Kugletryk: 75 kg
- Elsætmodel: Brummer
- egnet til DAEWOO REZZO
- fremstillingsår 09.00 -
- ca. 90% positive bedømmelser
- Top-kvalitet
- hurtigt leveret
- 1A-rådgivning
Komplet fast anhængertræk sæt med 13-polet elektrisk sæt til din DAEWOO REZZO Det komplette sæt, der består af et fast anhængertræk fra AUTO-HAK samt det nødvendige 13-polede elektriske sæt, forbereder dit køretøj optimalt til alle udfordringer. Anhængertræk og elektrik er udviklet så de egner sig til din DAEWOO REZZO hvormed du kan trække en trailer op til 1500 kg. De 75 kg støttelast er ideelt egnet til transport af cykler med en af vores cykelholdere.
Der kræves ikke syning af din DAEWOO REZZO eller en registrering i bilens papirer. Bilproducentens anvisninger i din instruktionsbog skal følges. Det er muligt, at anhængertrækkets kuglehoved sidder i registreringsområdet for parkeringshjælpens sensorer og derved bliver opfattet som en permanent forhindring ved bakning. Hvis din bil er udstyret med parkeringshjælp, anbefaler vi, at du monterer et aftageligt anhængertræk.
Med dette komplette sæt får du fra den mindste skrue og hen til monteringsvejledningen, alt hvad du skal bruge til at montere et anhængertræk på din DAEWOO REZZO.
Her finder du monteringsvejledninger på forskellige sprog, afhængig af produktet supplerende monteringshjælp og ekstra billedmateriale, der gør det endnu lettere for dig at montere/påbygge produktet.
Den traditionsrige sydkoreanske automobilproducent Daewoo er grundlagt i 1937. Efter at være blevet overtaget af General Motors opererede virksomheden først under navnet GM Daewoo og senere som GM Korea. I forbindelse med navneskiftet blev GM Daewoo-modellerne til Chevrolet og produceres i dag på fabrikker i de to lande.
-
Daewoo TACUMA (U100)
-
BilmodelEffektFremstillingsår
-
- Bilmodel
- Daewoo TACUMA (U100) 1.6
- Effekt
- 77 kW / 105 hk
- Fremstillingsår
- 09.00 -
-
- Bilmodel
- Daewoo TACUMA (U100) 1.6
- Effekt
- 78 kW / 106 hk
- Fremstillingsår
- 02.02 - 12.04
-
- Bilmodel
- Daewoo TACUMA (U100) 1.6 SX
- Effekt
- 66 kW / 90 hk
- Fremstillingsår
- 08.01 - 12.04
-
- Bilmodel
- Daewoo TACUMA (U100) 1.8
- Effekt
- 67 kW / 91 hk
- Fremstillingsår
- 09.00 -
-
- Bilmodel
- Daewoo TACUMA (U100) 1.8
- Effekt
- 72 kW / 98 hk
- Fremstillingsår
- 09.00 -
-
- Bilmodel
- Daewoo TACUMA (U100) 1.8
- Effekt
- 74 kW / 101 hk
- Fremstillingsår
- 09.00 -
-
- Bilmodel
- Daewoo TACUMA (U100) 2.0
- Effekt
- 89 kW / 121 hk
- Fremstillingsår
- 09.01 - 12.04
-
- Bilmodel
- Daewoo TACUMA (U100) 2.0
- Effekt
- 94 kW / 128 hk
- Fremstillingsår
- 09.00 -
-
Sikker og gennemsigtig: GPSR-kompatible producentoplysninger. I overensstemmelse med den nye EU-GPSR-forordning finder du her alle vigtige oplysninger om producenten af dette produkt. Dette inkluderer kontaktoplysninger, som giver dig direkte adgang til producenten, hvis du har spørgsmål eller problemer. Det er vigtigt for os, at du som kunde altid har adgang til alle relevante oplysninger.
- BoldR Group GmbH
- Am Eichberg Flauer 1
- 07338 Leutenberg / OT Munschwitz
- Thuringia
- Germany
- Auto-Hak Sp. z o.o.
- ul.Sloneczna 16K
- 76-200 Slupsk
- Województwo pomorskie
- Poland



