ECS Kabelsæt 13-polet Relæ specifik - ISUZU D-MAX II Chassis
ECS Kabelsæt 13-polet Relæ specifik - ISUZU D-MAX II Chassis
- Frikobling nødvendig: Nej
- Parkeringshjælp-frakobling: Nej
- egnet til ISUZU D-MAX II Chassis
- Fremstillingsår 06.12 -
- ca. 90% positive bedømmelser
- Top-kvalitet
- hurtigt leveret
- 1A-rådgivning
Dette 13-polet elsæt fra ECS leveres specifikt til din ISUZU D-MAX II Chassis . Hvis anhængerblinklygterne ikke fungerer, vil det med dette 13-polet relæ-kabelsæt blive vist direkte på instrumentbrættet med en anhængerkontrollampe (C2).
Ekstratip fra os: Hvis du ønsker det, kan du ved kørsel med anhænger med din ISUZU D-MAX II Chassis deaktivere parkeringshjælpen fra instrumentbrættet med en knap. Køretøjsspecifikke stikforbindelser af høj kvalitet, tilpassede kabellængder og -farver samt en detaljeret ISUZU D-MAX II Chassis -monteringsvejledning kendetegner dette elsæt. Du skal ikke bore hul i bilens bagpanel for at montere dette køretøjsspecifikke 13-polet elsæt. I bagenden af din ISUZU D-MAX II Chassis er der allerede en passende kabelgennemføring, der kan benyttes til det. Ifølge producenten ECS kan dette 13-polet elsæt monteres på 1 time(r). Vores erfaring viser dog, at man bør kalkulere med ca. 1.5 time(r) til monteringen af elsættet.
Her finder du monteringsvejledninger på forskellige sprog, afhængig af produktet supplerende monteringshjælp og ekstra billedmateriale, der gør det endnu lettere for dig at montere/påbygge produktet.
Isuzu er en japansk producent, som især producerer terrængående køretøjer og pickups. Isuzu har dog selv kun udviklet få modeller og producerer overvejende på licens og efter "rebadged"-metoden, f.eks. modeller fra GM, Suzuki, Subaru, Honda og Toyota.
-
Isuzu D-MAX II Chassis (TFR, TFS)
-
BilmodelEffektFremstillingsår
-
- Bilmodel
- Isuzu D-MAX II Chassis (TFR, TFS) 2.5 CRDi
- Effekt
- 58 kW / 79 hk
- Fremstillingsår
- 06.12 -
-
- Bilmodel
- Isuzu D-MAX II Chassis (TFR, TFS) 2.5 CRDi
- Effekt
- 120 kW / 163 hk
- Fremstillingsår
- 06.12 -
-
- Bilmodel
- Isuzu D-MAX II Chassis (TFR, TFS) 2.5 CRDi 4WD
- Effekt
- 120 kW / 163 hk
- Fremstillingsår
- 06.12 -
-
Sikker og gennemsigtig: GPSR-kompatible producentoplysninger. I overensstemmelse med den nye EU-GPSR-forordning finder du her alle vigtige oplysninger om producenten af dette produkt. Dette inkluderer kontaktoplysninger, som giver dig direkte adgang til producenten, hvis du har spørgsmål eller problemer. Det er vigtigt for os, at du som kunde altid har adgang til alle relevante oplysninger.
- ECS Electronics B.V.
- Moerlaken 3
- 4825 AR Breda
- Noord-Brabant
- Netherlands



